Dla 8-klasisty

Informacja dla uczniów klas VIII pragnących skorzystać z oferty edukacyjnej Szkoły

Lista przedmiotów i ilości godzin z poszczególnych przedmiotów rozszerzonych w kolejnych klasach I, II, III i IV I Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Stalowej Woli
na rok szkolny 2020/2021

Pobierz w pliku w PDF

Serwis informacyjny VULCAN:

Kandydat po szkole podstawowej https://podkarpacie-posp.edu.com.pl

Nabór do szkoły na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Rodzice,
Uczniowie klas ósmych szkoły podstawowej!

Przed nami nowy nabór do szkoły. Podobnie jak w poprzednich latach, naszym nadrzędnym celem jest stworzenie oferty edukacyjnej takiej, która będzie odpowiadać aspiracjom i oczekiwaniom absolwentów drugiego już rocznika szkół podstawowych.

W nadchodzącym roku szkolnym przygotowaliśmy ofertę 7 klas po szkole podstawowej. Każda klasa daje możliwość wyboru różnych przedmiotów rozszerzonych, tym samym zapewniamy szeroką możliwość wyboru kierunków kształcenia co w przyszłości umożliwi uczniom wybór wymarzonej uczelni.

Wszystkim uczniom szkół podstawowych życzę jak najlepszych ocen uzyskanych na świadectwie ukończenia szkoły i jak najlepszych wyników egzaminu zewnętrznego, tak by stały się one przepustką do wymarzonej szkoły. Jestem przekonany, że dla wielu z Was będzie to nasze liceum. Państwu Rodzicom życzę dumy z osiągnięć swoich dzieci i satysfakcji z dokonanych przez nich wyborów. Jednych z najważniejszych o ile nie najważniejszych w ich dotychczasowym życiu.

Z poważaniem:
Mariusz Potasz